Un forum cu si despre Dulce!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Interviul din revista "Be Model" tradus

In jos 
AutorMesaj
felicia.style
Admin
felicia.style

Numarul mesajelor : 1085
Varsta : 24
Localizare : galati
Data de inscriere : 03/12/2008

MesajSubiect: Interviul din revista "Be Model" tradus   Lun Dec 08, 2008 9:21 pm

Revista:" Roberta a marcat viata ei
Jeans nu a fost inceputul carierei sale
RBD viseaza la o separare
Dulce Amargo e poezie pura
Dar in spatele parului roscat si atitudinea ei relaxata exista mai mult decat iti poti imagina.... Idea

Admin
felicia.style

MesajSubiect: Re: Interviul din revista "Be Model" tradus   Lun Dec 08, 2008 9:33 pm

Revista:"Cum reusesti sa traiesti cu ritmul acesta de lucru?"
Dulce:"Adevarul e ca nu simti cand faci ceva care iti place.Eu nu`mi dau seama da cat pozez sau de cat timp sunt pe scena pentru ca iubesc asta si m`am dedicat meserieimele inca de la 5 ani.Bineinteles ca e greu,si lasi atatea lucruri deoparte si obosesti,de exemplu de abia m`am intors din Europa si maine trebuie sa plec si nu am timp sa ma adaptez fusului orar.Dar,pe de alta parte,cand iubesti sa faci parca te umple de mandrie si asta e una din nenumaratele recompense.Pe mine ma satisface tot ceea ca fac din inima si ce le place oamenilor.O vad ca pe o banca unde imi depozitez banii si incep sa se inmulteasca.Nu este o neplacere,este o inversiune.

Admin
felicia.style

MesajSubiect: Re: Interviul din revista "Be Model" tradus   Mar Dec 09, 2008 3:17 pm

Revista: "Fetele din ziua de azi te vad ca pe cineva care este mereu in top si care nu a decazut!"
Dulce:"Pentru inceput, bineinteles ca trebuie sa recunosc ca RBD a fost un fenomen foart ecool pentru ajunge
dar pentru a ajunge aici a trebuit sa muncesc mult cu ceilalti integranti.Fac asta de la 5 ani si fiecare pas si fiecare scenariu au fost importante si le`am valorat,aceasta ma mentine cu picioarele pe pamant.Nu ma mir ca am ajuns pentru ca am muncit chiar daca m`a surprins unde am ajuns cu RBD.Nu credeam ca o sa fie ceva atat de mare."
Pentru a continua niciodata nu am fost in top desi este un succes unde ma aflu pentru ca este ceea ce iubesc cel mai mult si de care ma simt foarte mandra,am nevoie de alte proiecte.Pentru asta am scos cartea,de exemplu.Pentru ca mai departe de ceea ce se vede,sunt sentimentele si inima care no au nicio legatura cu faima,cu publicul,cu concertele.Lumea care o sa te vada,crede in artista si nu stie ce ti se intampla.Din fericire am descoperit multi fani care stiu ce mi se intampla si sunt cu mine.Uneori stiu mai mult decat cei mai buni prieteni ai mei.E super frumos pentru ca iti dai seama ca este atata lume care te iubeste si tu nici macar nu ii cunosti.

Admin
felicia.style

MesajSubiect: Re: Interviul din revista "Be Model" tradus   Mar Dec 09, 2008 3:32 pm

Revista:"Ce e mai sus??Pana unde va merge cariera ta?"
Dulce:"Am multe visuri.Stiu ca RBD nu se va mai repeta.Vreaus a compun mai mult,sa invat sa cant la un anumit instrument,sa ma dedic muzicii pentru ac este ceva ce iubesc enorm,si sa pictez-nu sunt foarte buna-dar imi place.Este o satisfactie enorma cand cineva iti canta cantecul pe care tu l`ai compus.Voi juca si voi crea un personaj nou."
Revista:"Din tot ce ai facut ce iti place cel mai mult?"
Dulce:"Muzica.De mic am luat ore de canto si umblam cantand dar niciodata nua m aspirat sa fiu faimoasa,doar imi placea sa o fac si vedeam ca e ceva natural.Daca imi spui "vei canta o melodie noua" mereu sunt emotionata sa o aud,sa o cunosc,sa o repet si mereu pun pasiune."Sa joc si sa cant si sa incep din fericire sa compun si sa aud ca fetele canta ceva la care eu m`am gandit este o intamplare fericita.Ma vad facand muzica toata viata."

Admin
felicia.style

MesajSubiect: Re: Interviul din revista "Be Model" tradus   Mar Dec 09, 2008 3:43 pm

Revista:"Din ce te inspiri pentru compoziitile tale?"
Dulce:"Este ceva ce simt,ce gandesc,ce traiesc.Tu citesti ceva al meu si iti imaginezi ce mi s`a intamplat cand am scris sigur nu este un detaliu pentru ca sa faci o istorie din tot ceea ce simti este uneori ceva exagerat.Cel mai bine este sa vad ceva si sa am gandesc toata ziua.Alte ori, se poate sa fie ceva mai intens si este forumos sa`mi pun ideile pe acel lucru.Imi place mult sa scriu."
Revista:"Asa s`a nascut si "Dulce Amargo"?"
Dulce:"Adevarul este ca cartea a fost ceva personal.Este ceva pe care l`am facut doar eu.Ceva ce a iesit din capul meu deoarece scriu de cand aveam 11 ani.De mica ma intrebam de ce lumea scrie poezii.Atunci mi`am dat seama ca a scrie poezii este ceva superb.Evident,cu anii treci prin mai multe etape in care nu intelegi ce simti,deceptia in dragoste,cand nimeni nu te intelege.Credeam ca sentimentele mele erau vagi,

MesajSubiect: Re: Interviul din revista "Be Model" tradus   

Sus In jos

Interviul din revista "Be Model" tradus
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dulce Maria! :: ▀▄Dulce Maria▀▄ :: ☼ Noutati☼-
Mergi direct la: